CAGEN

Diesel

Agregat prądotwórczy diesla to zespół urządzeń tworzących jednostkę, która w krótkim czasie jest w stanie dostarczyć niezbędne ilości brakującej energii elektrycznej.  Ma zastosowanie we wszystkich gałęziach gospodarki od szkół, szpitali , data center po fabryki produkcyjne, a także w domach prywatnych. W momencie  braku zasilania z sieci, możemy je bardzo szybko przywrócić lub wręcz mu zapobiec. Pełni on rolę tzw. awaryjnego źródła zasilania wykorzystując pracę awaryjną czyli rezerwową w przypadku awarii głównego źródła zasilania. Cechy charakterystyczne to:

  • obciążenie zmienne
  • brak możliwości przeciążenia.

Prądotwórcze agregaty diesla znajdują również swoje zastosowanie w miejscach gdzie brak jest podłączenia do sieci elektroenergetycznej np. na placach budowy czy wydarzeniach plenerowych, gdzie pełnią rolę stałego źródła zasilania jako tzw. agregaty pracy ciągłej, wyróżniają się :

  • obciążeniem zmiennym
  • nieograniczonym czasem pracy
  • możliwością przeciążenia o 10% przez 1 godzinę na każde 12 godzin pracy

Oferowany Państwu przez CAGEN Sp. z o.o. rozległy przedział mocy urządzeń pozwala dobrać odpowiedni produkt dla każdego Klienta. Proponujemy agregaty zbudowane na podzespołach światowych producentów w szerokiej gamie od przenośnych przez montowane na samochodach aż po duże jednostki w panelowej zabudowie kontenerowej. To ostatnie rozwiązanie pozwala znacznie obniżyć poziom hałasu emitowanego przez agregat prądotwórczy oraz zintegrować wszystkie wchodzące w jego skład systemy.

Diesel

Pojazdy specjalne Diesel