GRUPA KAPITAŁOWA FOGO

naszą siłą jest jedność

CAGEN jest członkiem Grupy Kapitałowej FOGO największego polskiego producenta agregatów prądotwórczych. Prezentowana tutaj oferta jest zaprojektowana i produkowana w oparciu o najwyższej jakości komponenty spełniając przy tym rygorystyczne wymagania norm i przepisów. Agregaty prądotwórcze FOGO to gwarancja długiego i sprawnego działania. Nasza grupa nieustannie rozwija się dla Was i dzięki Wam. Wysoka i powtarzalna jakość produkcji osiągana jest w zautomatyzowanych i zrobotyzowanych procesach produkcyjnych.

Pomagamy w zakresie optymalizacji kosztów zaopatrzenia w energię. FOGO Energia skupia się na budowaniu wartości dodanej dla swoich Klientów. Dynamicznie reagujemy na zmiany w sektorze energetycznym budując dodatkowe strumienie wartości w obszarach tradycyjnie kojarzonych z kosztami dotyczącymi szeroko pojętego zapewnienia energii elektrycznej dla przedsiębiorstwa.

Głównym profilem działalności firmy FOGO Robotics jest automatyzacja i robotyzacja procesów przemysłowych. Projektujemy i wdrażamy kompletne stanowiska zrobotyzowane oraz linie technologiczne. Specjalizujemy się w integrowaniu aplikacji obejmujących zautomatyzowane procesy spawania i zaginania. Ściśle współpracujemy z najlepszymi producentami komponentów automatyki i maszyn przemysłowych na świecie, między innymi z firmą FANUC, na której robotach opieramy wszystkie nasze realizacje. Mamy również doświadczenie w budowaniu i kompleksowym automatyzowaniu malarni proszkowych. Posiadamy zaawansowany autorski system sterowania i zarządzania lakiernią, który jesteśmy w stanie dostosować do dowolnego układu technologicznego.

Firma AGREGATY S.A. działa na rynku usług, związanych z serwisem i wynajmem agregatów prądotwórczych. Nasza historia sięga 2002 roku – wtedy zrealizowaliśmy pierwsze zlecenie serwisowe, dotyczące agregatu prądotwórczego naszego Klienta. Od tego czasu nieustanie się rozwijamy, a zdobyte przez lata doświadczenie w zakresie serwisu agregatów prądotwórczych pozwala nam obsługiwać Klientów na najwyższym, światowym poziomie. Nasi pracownicy – zarówno serwisanci mobilni, jak i doradcy stacjonarni – to najwyższej klasy specjaliści w dziedzinie serwisu agregatów prądotwórczych. Ich wiedza i umiejętności praktyczne gwarantują skuteczne rozwiązywanie problemów technicznych u naszych Klientów. Od kilku lat prowadzimy także usługi wynajmu agregatów prądotwórczych, która pozwala naszym Klientom uzyskać dostęp do niezawodnego źródła energii elektrycznej wszędzie tam, gdzie agregat prądotwórczy stanowi główne bądź zapasowe źródło zasilania, np. na placach budowy lub w trakcie imprez masowych.

Język