CAGEN

CAGEN PREMIUM POWER SOLUTIONS

W branży zasilania awaryjnego jesteśmy już od 10 lat. Produkujemy agregaty prądotwórcze na podzespołach renomowanych producentów takich jak MTU, IVECO MOTORS, LEROY SOMER. W każdym przypadku służymy fachową poradą i informacjami niezbędnymi przyszłemu użytkownikowi. Dzięki dobrze zorganizowanej sieci serwisowej zapewniamy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną naszych agregatów, jak również obcych jednostek. Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Skorzystaj z naszej oferty a otrzymasz agregat prądotwórczy jakiego szukałeś.

Oferujemy przede wszystkim kompleksowe rozwiązania z zastosowaniem zespołów kogeneracyjnych oraz zespołów prądotwórczych Diesla. Nasze realizacje to w większości dostawy gotowych układów „pod klucz”. Zajmujemy się całym procesem sprzedaży, projektowania i realizacji wraz z uzgodnieniami i oddaniem do użytkowania. Typowym produktem jest zespół kogeneracyjny lub prądotwórczy zamknięty w dedykowanej obudowie kontenerowej. W naszym portfolio znajdują się też zabudowy w specjalnie wznoszonych halach. Możemy działać jako dostawca sprzętu i technologii, jednak sami też prowadzimy realizacje jako generalny wykonawca. Po zakończeniu budowy oferujemy pełną i kompleksową obsługę serwisową dostarczonych urządzeń. Korzystamy ze sprzętu wysokiej jakości i niezawodności.

Indywidualne podejście do Klienta Tym, co nas wyróżnia jest indywidualne podejście do Klienta. Nasze agregaty są zawsze szyte na miarę – dopasowujemy je specjalnie do Twoich potrzeb. Nie spotkasz się u nas z masową produkcją – wszelkie parametry i podzespoły dobierane są każdorazowo do konkretnego zamówienia. Działamy kompleksowo Klient nie tylko otrzymuje od nas gotowy produkt – nie musi się martwić również o wszelkie kwestie związane z montażem, zabudową i stałą obsługą serwisową. W każdej chwili służymy pomocą techniczną. Zaplanujemy też i zorganizujemy kapitalne remonty i modernizacje.

Język