KARIERA

Handlowiec – Account Manager

Zapraszamy na stanowisko handlowca B2B !!!

Praca głównie z branżą produkcyjną tj. fabryki, zakłady produkcyjne oraz podmioty branży energetycznej w rynku OZE w Polsce.

Zadania:

  • bieżąca obsługa klientów;
  • pozyskiwanie nowych klientów;
  • prowadzenie projektów wdrożeniowych;
  • przyjmowanie i nadzór nad realizacją zamówień;
  • rozpoznawanie potrzeb i analiza klientów.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B;
  • zaangażowanie;
  • sumienność;
  • chęć uczenia się.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z branżą produkcyjną lub w energetyce;
  • język angielski min. komunikatywny;
  • zdolności myślenia analitycznego oraz otwartość na wiedzę techniczną;
  • umiejętności marketingowe m.in. znajomość handlu online oraz spotkań B2B.

Dodatkowo mile widziane:

  • Wykształcenie związane z branżą motoryzacyjną;
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność;
  • Podstawowa znajomość części motoryzacyjnych;
  • Czynne prawo jazdy kat. B; bezkolizyjna jazda samochodem;
  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie;
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole;
  • telefon, laptop oraz w dalszym etapie pracy samochód służbowy;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Język